Galda Spēļu Noteikumi

Melna Bilde

Kā spēlēt?

1. Apsēžaties apkārt spēles laukumam, katrs spēlētājs paņem 1 spēles kauliņu. Ja spēlējat komandās, katra komanda paņem pa vienam spēles kauliņam. Pārliecinaties, ka katram spēlētājam ir pa baudāmam dzērienam spēles sākumā.

2. Laukuma centrā (uz smaidiņa) novieto tukšu glāzi, tā sauksies “Melnās Bildes Glāze” Mēs izmantojam Beer Pong 500ml glāzi, taču derēs jebkura, kura ir pa rokai. Šī glāze konkrētos lauciņos tiks uzpildīta ar jūsu dzērieniem un kalpos, kā sods, jeb balva uzvarētājam.

3. Jaunākais spēlētājs met metamo kauliņu pirmais. Ejiet pulksteņrādītāja virzienā. Būs jautri!

Pirmais, kurš finišē izdzer “Melnās Bildes Glāzi” laukuma vidū. 

Lauciņu paskaidrojumi:

Lauciņos: LIELĀ SMADZENE, REINIKS, FANU TELTS  un NE TIK MELNA BILDE tev jādodas vai jāatgriežas uz zemāk norādīto QR lauciņu.

NE ŠODIEN: Met menamo kauliņu vēlreiz un dodies uz priekšu. Izpildi uzdevumu kura uzkāpsi.

TEIKUMS:
Sāc teikumu ar vienu vārdu, katrs nākamais to papildina ar jaunu vārdu, atkārtojot iepriekš pateikto. 
Tas, kurš kļūdās - iedzer. Mēģiniet to darīt raiti.

SAULES DŪRIENS: Spēlētāji, kuru dzimšanas dienas ir pavasarī vai vasarā iedzer vienu reizi.

BEZ ROKĀM: Spēlētājam pa kreisi jāpadzirda tevi ar 2 malkiem no tava dzēriena. Iemalkošanas apjoms pēc tava blakussēdētāja ieskatiem.

TRĀPIGAIS: Iemet metamo kauliņu glāzē no 2 metru attāluma. Glāzi novieto uz galda vai laukuma. Ja nevari to izdarīt - iedzer vienu reizi.

IESAUKA: Spēlētājiem jāvienojas par tavu jauno iesauku. Turpmāk tā tevi sauks visu atlikušo spēles laiku. Ja kāds nosauc tevi citādāk - viņš/a iedzer vienu reizi.

VĀRDNĪCA: Izvēlies burtu, uz kura katram spēlētājam ir jānosauc kāds priekšmets 5 sekunžu laikā. Spēlētājs, kurš pirmais kļūdās - iedzer vienu reizi.

LIELĀ SMADZENE: Dodies uz lauciņu “ZINI VAI MINI” un pildi tur norādīto uzdevumu.

RITUĀLS: Izdomā rituālu, kas visas spēles garumā pirms katras iedzeršanas būs jāizpilda katram spēlētājam. Ja rituāls netiek izpildīts un spēlētājs tajā tiek pieķerts - spēlētājam jāiedzer vēlreiz. Rituāli summējas, uzkāpjot uz šī lauciņa vairākas reizes. Obligāti jāizpilda visi rituāli secībā, kā tie tika izdomāti.

KSHH… : Līdz nākamajam gājienam tu nedrīksti ar nevienu sarunāties vai saskatīties. Ja esi pļāpa vai saskatījies ar kādu - iedzer 2 reizes. Pārējie spēlētēji drīkst tevi provocēt uz sarunu vai saskatīšanos. Uzdevums atceļas tikai tad, kad pienāks tavs nākamais gājiens.

1 PAR VISIEM: Nākamā spēlētāja sods - iedzeršana attieksies uz visiem spēlētājiem.

ZINI VAI MINI: Noskenē QR kodu, lai spēlētu mini-spēli mūsu mājaslapā.

MELU DETEKTORS: Blakus sēdošais spēlētājs nosauc 2melus un 1 patiesību. Tie var būt fakti, notikumi, vai jebkas cits. Ja neuzmini, kas ir patiesība - iedzer.

SŪKNIS: Ielej savu dzērienu “Melnās Bildes Glāzē” laukuma centrā. Lej cik uziet, daudzums pēc taviem ieskatiem.

DONALDS DAKS: Uzliec metamo kauliņu uz galvas un pīļu gājienā staigā 30 sekundes. Ja kauliņš nokrīt - iedzer.

KAIMIŅI: Spēlētāji pa labi un pa kreisi no tevis iedzer. Neuztraucies, tu izspruki cauri sveikā.

DEJOTĀJS: Izdomā deju kustību. Katrs nākamis spēlētājs papildina to ar savu kustību, atkārtojot visas iepriekšējās. Tas kurš pirmais kļūdas - iedzer.

TŪRISTS: Tu nedrīksti runāt latviski, līdz nākamajam gājienam. Par katru latviski pateikto vārdu - iedzer vienu reizi.

TREKTERIS: Papildini dziru spēlētājam ar tukšāko glāzi.

MAGNĒTS: Visi spēlētāji pavirzās 3 lauciņus tuvāk šim lauciņam. Gan tie, kas ir priekšā, gan aizmugurē.

MĒMAIS: Ar žestu un mīmikas palīdzību attēlo pazīstamu personu vai dzīvnieku. Ja pārējie to atmin minūtes laikā - dzer tu. Ja nē, dzer pārējie.

ĪKŠĶU KARŠ:  Izaicini kādu no spēlētājiem uz īkšķu kauju. Zaudētājs iedzer!

BUNKURS: Atpūties un izlaid gājienu.

GLIEMEZIS: Pabīdi pēdējo spēlētāju 3 lauciņus uz priekšu.

5-NIEKS: Met vēlreiz! Ja uzmet 5, tev jāizdzer savs atlikušais dzēriens un jāuztaisa sev jauns. Ja neuzmet 5, tad viss kārtībā. Paliec šajā pašā lauciņā un dod metamo kauliņu nākamajam spēlētājam.

REINIKS: Dodies uz lauciņu “MELOMĀNS” un pildi tur norādīto uzdevumu.

KURŠ VISTICAMĀK… : Visi spēlētāji aizver acis un Tu uzdod “Kurš no mums visticamāk...”veida jautājumu. Skaiti līdz 3 un katrs spēlētājs ar pirkstu parāda uz vienu dalībnieku. Visi atver acis un spēlētājs ar visvairāk balsīm iedzer 2 reizes.

KAS ES ESMU: Noskenē QR kodu, lai spēlētu mini-spēli mūsu mājaslapā.

2. SŪKNIS: Ielej savu dzērienu “Melnās Bildes Glāzē” laukuma centrā. Lej cik uziet, daudzums pēc taviem ieskatiem.

BRENDI: Izvēlies burtu uz kura visiem spēlētājiem ir jānosauc kāds brends 5 sekunžu laikā. Sauciet brendus uz apli, spēlētājs kurš pirmais kļūdās - iedzer.

LIMBO DŽIMBO: Uzspēlējat limbo ar blakus esošu slotas kātu vai bikšu jostu. Pirmais, kurš zaudē iedzer 2 reizes.

MUCIŅA: Spēlētājs ar pilnāko glāzi iedzer 3 reizes.

IZAICINĀJUMS: Spēlētāji izdomā jebkādu izaicinājumu priekš tevis. Ja vēlies no tā izvairīties, iedzer šotu vai pusi no “Melnās Bildes” dzēriena laukuma vidū. 0_0

MELOMĀNS: Noskenē QR kodu, lai spēlētu mini-spēli mūsu mājaslapā.

DZELTENĀ PRESE: Strauji pagriez savu telefona kameru pret kādu no spēlētājiem. Skaiti līdz 5 un nobildē. Katrs spēlētājs (izņemot tevi), kurš nav ticis kadrā - iedzer 3 reizes.

DIALEKTS: Spēlētāji vienojas par dialektu vai akcentu, kas tev jāattēlo. Ja pārējiem tavs atdarinājums likās vājš - iedzer 2 reizes.

FANU TELTS: Dodies uz lauciņu “KAS ES ESMU” un pildi tur norādīto uzdevumu.

MAĢISKAIS SEŠINIEKS: Met vēlreiz! Ja uzmet 6, tev jāizdzer savs atlikušais dzēriens un jāuztaisa sev jauns. Ja neuzmet seši, tad viss kārtībā. Paliec šajā pašā lauciņā un dod metamo kauliņu nākamajam spēlētājam.

BUNKURS:  Atpūties un izlaid gājienu.

3. SŪKNIS: Ielej savu dzērienu “Melnās Bildes Glāzē” laukuma centrā. Lej cik uziet, daudzums pēc taviem ieskatiem.

AUSAINAIS: Noskenē QR kodu, lai spēlētu mini-spēli mūsu mājaslapā.

HAOSS: Tev ir iespēja mainīt spēles gaitu. Samaini vietām jebkurus 2 spēlētājus. Mainīt sevi nedrīkst!

ATTĒLO SPĒLĒTĀJU: Izvēlies kādu no spēlētājiem. Jūsu uzdevums ir attēlot vienam otru pēc kārtas. Pārējie spēlētāji vienojas, kurš no jums attēloja precīzāk. Zaudētājs iedzer.

SAVĒJAIS: Izvēlies spēlētāju, kurš izlaidīs savu nākamo gājienu.

UZPILDES STACIJA: Izvēlies spēlētāju, kurš iedzer 3 reizes, vai 3 spēlētājus, kuri iedzers pa vienai reizei.

REPČIKS: Izvēlies vārdu. Pa kreisi sēdošajam ir jāpasaka vārds, kas ar to rīmējas. Spēlētāji turpina saukt pa apli, pirmais kurš kļūdās iedzer divreiz.

SNIEGAVĪRS: Spēlētāji, kas dzimuši depresīvajā rudenī vai ziemā iedzer divreiz.

IESPĒJA: Tev ir iespēja atkāpties tālāk no “Melnās Bildes” glāzes. Pabeidz savu dzērienu un dodies 4 lauciņus atpakaļ. Ja nevēlies to darīt, tad turpini uzņemt kursu.

NE TIK MELNA BILDE: Dodies uz lauciņu “AUSAINAIS” un pildi tur norādīto uzdevumu.

ĀMEN BASTA: Diemžēl, vai par laimi, tev jāizdzer “Melnās Bildes” glāze. Jūtam līdzi, taču pats vainīgs, ka piekriti šo murgu spēlēt.


KurPrikols

Pamata noteikumi - Spēle ar teksta kartītēm  

Atrodi divus vai vairāk draugus un sēdieties pie galda. Ja Tev nav vismaz divi draugi, pamēģini atinstalēt Tiktoku un iziet ārā.

Spēles sākumā katram spēlētājam tiek izdalītas 5 teksta kartītes (teksta kartītes ir tās, kurām virsū ir teksts, ja kas).

Par pirmo spēles tiesnesi kļūst dalībnieks, kuram ir vismazāk Facebook draugu. Tiesnesis drīkst aplūkot fotokartītes, izvēloties sev tīkamāko, kuru izmantot šajā gājienā. Kartīti ievieto koka turētājā tā, lai tā būtu redzama visiem spēlētājiem. Pārējie spēlētāji apskata savas teksta kartītes un izvēlas kartīti, kura vislabāk sader ar tiesneša izvēlēto fotokartīti. Katrs spēlētājs novieto atbilstošo kartīti uz galda, ar tekstu pavērstu uz leju. Kad visi spēlētāji ir novietojuši savu kartīti uz galda, tiesnesis tās samaisa un pa vienai nolasa skaļi. Pārliecinieties, vai fotokartīte ir redzama visiem spēlētājiem, kamēr tiek lasītas teksta kartītes, citādāk nav prikola!

Pēc visu teksta kartīšu nolasīšanas, tiesnesis izvēlas smieklīgāko teksta kartīti. Spēlētājs, kurš to uzlika, uzvar šajā kārtā un patur savu teksta kartīti kā trofeju. Par teksta kartīti pienākas noteikts punktu skaits, kas redzams labajā apakšējā stūrī, zvaigznīšu formā.

Pēc gājiena pulksteņrādītāja virzienā mainās tiesnesis un katrs spēlētājs paceļ jaunu teksta kartīti, lai uz rokām vienmēr būtu piecas.

*Izspēlējot kartīti "Izdomā pats", spēlētāja uzdevums ir izdomāt fotokartītei atbilstošu situāciju, izmantojot savu iztēli. Ja tiesnesis izvēlas tevis izdomāto situāciju, tu saņem 4 punktus un teksta kartiņu, kā balvu par lielu smadzeņu apjoma izmantošanu.

Uzvar spēlētājs, kurš pirmais savāc noteiktu punktu/zvaigznīšu skaitu.

Mes rekomendējam šādu punktu sistēmu spelējot ar teksta kartītēm:

Cilvēki

3-4

5-6

7-10

11-15

Punkti

12

10

8

7

*Varat mainīt savācamo punktu skaitu arī pēc saviem ieskatiem.

 

Papildus noteikumi - Spēle ar meme kartītēm  

Spēles sākumā katram spēlētājam tiek izdalītas 5 fotokartītes. Ja tev jāpaskaidro, kas ir fotokartīte, tad beidz spēlēt.

Par pirmo spēles tiesnesi kļūst dalībnieks, kuram ir bijis vislielākais nodokļu parāds. Tiesnesis izskata teksta kartītes un izvēlas to, kuru vēlas izmantot šajā gājienā. Kartīti ievieto koka turētājā tā, lai tā būtu redzama visiem. Pārējie spēlētāji apskata savas fotokartītes un izvēlas kartīti, kura vislabāk sader ar tiesneša  izvēlēto teksta kartīti. Spēlētāji novieto kartītes uz galda ar attēlu pavērstu uz leju.

Kad katrs spēlētājs ir izvēlējies un novietojis kartīti uz galda, tiesnesis tās sajauc un pa vienai parāda visiem. Pārliecinieties, vai teksta kartīte ir redzama visiem spēlētājiem, kamēr tiek rādītas fotokartītes, citādāk, nu...nav prikola.

Pēc visu fotokartīšu apskatīšanas, tiesnesis izvēlas smieklīgāko kartīti. Spēlētājs, kurš to uzlika, uzvar šajā kārtā, saņem uz teksta kartītes redzamo punktu skaitu un patur teksta kartīti kā trofeju.

Pēc gājiena pulksteņrādītāja virzienā mainās tiesnesis un katrs spēlētājs paceļ jaunu fotokartīti, lai uz rokām vienmēr būtu piecas.

Spēli uzvar spēlētājs, kurš pirmais savāc noteiktu punktu/zvaigznīšu skaitu.

Mēs rekomendējam šādu punktu sistēmu spēlējot ar meme kartītēm:

Cilvēki

3-4

5-6

7-10

Punkti

8

6

5

*Varat mainīt savācamo punktu skaitu arī pēc saviem ieskatiem.